Korfbal Vereniging Amstelveen

Veld: Startbaan 1, 1185 XP Amstelveen
Zaal: Pandora 3 1183 KK Amstelveen

scheidsrechters

  • Scheidsrechters zaterdag 16 maart en 23 maart

    Datum Tijd Thuis Uit Wie fluit
    16-03-2019 16:40 KVA 7 ESDO 2 KVA 4
    16-03-2019 11:35 KVA D1 Swift (A) D1 KVA 1
    16-03-2019 10:35 KVA D2 Groen Geel D3 KVA 2
    16-03-2019 09:35 KVA E1 Triaz E1 KVA 6
    16-03-2019 09:35 KVA E2 Atlantis E1 KVA 7
    23-03-2019 14:30 KVA 5 HKC (U) 6 KVA 6
    23-03-2019 15:40 KVA 6 Tweemaal Zes 4 KVA 5
    23-03-2019 13:25 KVA C1 Badhoevedorp C1 KVA 3
    23-03-2019 11:20 KVA F2 Oranje Nassau F1 KVA A2

     

  • Scheidsrechters tweede helft zaalseizoen 2018/2019

    Datum Tijd Thuis Uit Wie fluit
    26-01-2019 19:20 KVA 5 SDO/BlijWerkt 5 KVA 6
    26-01-2019 14:05 KVA 6 Swift (A) 6 KVA 5
    26-01-2019 12:05 KVA C1 AW/DTV C1 KVA 2
    26-01-2019 11:05 KVA F2 DKV Victoria F2 KVA 3
    2/2/2019 15:45 KVA 5 Huizen 3 KVA 1
    2/2/2019 10:35 KVA C1 Furore C2 KVA 2
    2/2/2019 09:35 KVA D2 ADOS D1 KVA 3
    9/2/2019 17:05 KVA 7 DOC 3 KVA 5
    9/2/2019 12:05 KVA D1 EKVA D1 KVA 4
    9/2/2019 11:05 KVA E1 Haarlem E1 KVA 7
    9/2/2019 10:05 KVA E2 Swift (A) E1 KVA A1
    9/2/2019 10:05 KVA F1 Groen Geel F2 KVA A2
    2/3/2019 17:40 KVA 6 Thor (H) 3 KVA 7
    2/3/2019 18:50 KVA 7 EKVA 6 KVA 3
    2/3/2019 12:35 KVA E1 AW/DTV E1 KVA 1
    2/3/2019 11:35 KVA E2 Sporting West E1 KVA 6
    2/3/2019 11:35 KVA F1 Sporting West F1 KVA A1
    9/3/2019 16:20 KVA 5 Argus 1 KVA 7
    9/3/2019 13:20 KVA C1 OKV C2 KVA 4
    9/3/2019 15:20 KVA D1 De Vinken D1 KVA 5
    9/3/2019 14:20 KVA D2 BEP D2  
    9/3/2019 09:35 KVA F2 Atlantis F2 KVA A1
    16-03-2019 16:40 KVA 7 ESDO 2 KVA 4
    16-03-2019 11:35 KVA D1 Swift (A) D1 KVA 1
    16-03-2019 10:35 KVA D2 Groen Geel D3 KVA 2
    16-03-2019 09:35 KVA E1 Triaz E1 KVA 6
    16-03-2019 09:35 KVA E2 Atlantis E1 KVA 7
    23-03-2019 14:30 KVA 5 HKC (U) 6 KVA 6
    23-03-2019 15:40 KVA 6 Tweemaal Zes 4 KVA 5
    23-03-2019 13:25 KVA C1 Badhoevedorp C1 KVA 3
    23-03-2019 11:20 KVA F2 Oranje Nassau F1 KVA A2
    30-03-2019 17:35 KVA 7 Reflex 1 KVA 4
    30-03-2019 11:35 KVA D1 SDO/BlijWerkt D1 KVA 
    30-03-2019 12:35 KVA D2 Roda D1 KVA 7
    30-03-2019 10:35 KVA E1 EKVA E2 KVA 1
    30-03-2019 09:35 KVA E2 EKVA E3 KVA 3
    30-03-2019 10:35 KVA F1 EKVA F1 KVA 2