Korfbal Vereniging Amstelveen

Veld: Startbaan 1, 1185 XP Amstelveen
Zaal: Pandora 3 1183 KK Amstelveen

scheidsrechters

  • Scheidsrechters aankomend weekend

  • Scheidsrechters tweede helft zaalseizoen 2019/2020

    11-1-2020 16:45 KVA 1 Die Haghe 1 KNKV nvt
    15:25 KVA 2 Die Haghe 2 KNKV nvt
    14:10 KVA 6 Argus 1 KVA 3
    11:00 KVA A1 Fiks A1 KNKV KVA 2
    12:10 KVA B2 Swift B2 KVA 6
    13:10 KVA D1 ESDO D1 KVA 4
    10:00 KVA E3 Stormvogels E3 KVA 2
    10:00 KVA F2 Groen Geel/IJskoud de beste F4 KVA B1
    18-1-2020 12:00 KVA 3 Fiks 3 KNKV KVA 1
    13:10 KVA 4 HKC 3 KNKV KVA 6
    14:20 KVA 6 DTS 2 KVA 3
    15:30 KVA A1 ZKV A1 KNKV KVA 7
    11:00 KVA B2 Triaz B1 KVA 4
    10:00 KVA E1 TOP/SolarCompleet E2 KVA A1
    10:00 KVA F1 Luno F1 KVA 5
    25-1-2010 16:25 KVA 1 MIA 1 KNKV nvt
    15:05 KVA 2 MIA 2 KNKV nvt
    14:00 KVA B1 Groen Geel/IJskoud de Beste B2 KNKV KVA 7
    13:00 KVA C1 Madjoe C1 KNKV Dico
    12:00 KVA D1 AW.DTV D1 KVA 7
    11:00 KVA D2 Aurora D1 KVA 1
    10:00 KVA F2 Kleine Sluis F1 KVA A1
    1-2-2020 14:20 KVA 3 Tempo 4 KNKV KVA 7
    LET OP! 15:30 KVA 5 Haarlem 3 KVA 7
    SPEELWEEKEND 13:10 KVA 7 Sporting Badhoevedorp 4 KVA 5
    MEERKAMP 12:00 KVA A1 BEP A1 KNKV KVA 1
    11:00 KVA B2 Blauw-Wit B2 KVA 6
    10:00 KVA E1 Groen Geel/IJskoud de Beste E6 KVA 2
    10:00 KVA F2 DKV Victoria F1 KVA 3
    8-2-2020 18:35 KVA 1 Achilles 1 KNKV nvt
    17:15 KVA 2 Achilles 2 KNKV nvt
    16:00 KVA 5 Sporting Badhoevedorp 3 KVA 6
    14:00 KVA B1 OKV B1 KNKV KVA 5
    15:00 KVA C1 De Meeuwen C2 KNKV KVA 6
    13:00 KVA D1 SDO/BlijWerkt D1 KVA 1
    12:00 KVA D2 Stormvogels D1 KVA 2
    11:00 KVA E2 DKV Victoria E3 KVA 4
    10:00 KVA E3 Swift E3 KVA A1
    10:00 KVA F1 SDO/BlijWerkt F1 KVA B1
    29-2-2020 15:20 KVA 3 Triaz 2 KNKV KVA 4
    14:10 KVA 4 DOS (W) 3 KNKV KVA 3
    13:00 KVA 7 Vlug & Vaardig/KCN 3 KVA 1
    16:30 KVA B1 KZ/Thermo4U B2 KNKV KVA 6
    12:00 KVA C1 Wolderwijd C1 KNKV KVA 2
    11:00 KVA D2 Oosterkwartier D1 KVA 7
    10:00 KVA E1 KIOS E1 KVA 5
    10:00 KVA E2 EKVA E3 KVA 6
    10:00 KVA F1 Atlantis F1 KVA 4
    7-3-2020 17:10 KVA 1 Dindoa 1 KNKV nvt
    15:50 KVA 2 Dindoa 2 KNKV nvt
    19:50 KVA 6 ZKC’31 5 KVA 5
    18:40 KVA A1 Groen Geel/IJskoud de Beste A2 KNKV KVA 2
    13:45 KVA B2 ZKC’31 B2 KVA 1
    14:45 KVA D1 Luno D1 KVA 3
    12:45 KVA E3 Haarlem E2 KVA 2
    12:45 KVA F2 Haarlem F1 KVA A1
    14-3-2020 15:10 KVA 3 Pernix 3 KNKV KVA 4
    16:20 KVA 4 Woudenberg 3 KNKV KVA 3
    14:00 KVA 7 Apollo 3 KVA 3
    11:00 KVA B1 Haarlem B2 KNKV KVA 1
    12:00 KVA C1 DKV Victoria C1 KNKV KVA 2
    13:00 KVA D2 DKV Victoria D2 KVA 2
    10:00 KVA E2 Sporting West/Argus E2 KVA 4
    10:00 KVA F1 OVVO F1 KVA 5
    21-3-2020 19:30 KVA 1 Nova 1 KNKV nvt
    18:10 KVA 2 Nova 2 KNKV nvt
    16:55 KVA 5 DKV/Aurora 6 KVA 7
    15:45 KVA 7 TOP/SolarCompleet 10 KVA 1
    14:45 KVA C1 KIOS C1 KNKV KVA 5
    13:45 KVA D1 EKVA D1 KVA 2
    12:45 KVA E3 Oosterkwartier E1 KVA A1
    12:45 KVA F2 Blauw-Wit F1 KVA 1
    28-3-2020 15:30 KVA 3 Swift 3 KNKV KVA 6
    16:40 KVA 4 MIA 4 KNKV KVA 7
    14:20 KVA 6 Sporting Andijk/ADOS 4 KVA 7
    13:10 KVA 7 DKV Victoria 5 KVA 6
    12:00 KVA A1 Pernix A1 KNKV KVA 5
    11:00 KVA B2 WWSV B1 KVA 3
    10:00 KVA E1 Haarlem E1 KVA 4
    10:00 KVA E2 Stormvogels E2 KVA A1